| Ioana22B a întrebat:

Stie cineva care este adresa fan clubul oficial a lui Milan Stankovic[reprezentantul Serbiei la Eurovision 2010]? Am incercat sa intru pe www.milanstankovic.net dar nu functioneaza[X(]
Sau macar mai dati-mi alte fan cluburi sau site-uri despre el...:D
Suneti fani? Eu DA[:X:X:X]

8 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Da sunt si eu fana, e atat de adorabil 8->

http://www.facebook.com/pages/Milan-Stankovic-Fan-Club/109184792434335 asta e fan club pe facebook, daca iti faci cont poti sa intrii:D sau sa-l contactezi pe twitter, poti sa vorbesti cu el asa:P

| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Da! Lol! Il ador!

| Ioana22B explică:

Ms honey:*

| hapyyy a răspuns:

Buna...si eu il iubesc il ador si am auzit ca vine in Romania, cum se numeste pe twitter?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt ceaa mai maree` fanna
Pur Ssi simpluu` il adOr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit c milan si a sps ca nu vine in romana. cel putin nu acumm.momentan.si ca e ocupat noul sau album. dar. poate va veni...:X:X...

| Daniela_3337 a răspuns:

Eu il iubesclove struck.sa iti faci cont pe facebook si twitter daca nu ai.sunt acolo site-uri cu el love struck

| Elyen a răspuns:

Forum Milan Stankovic
www.milanstankovic.forumer.ro