| CedrYK a întrebat:

Stie cineva ce tigari fuma Tupac ? (funda) big grin

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Nu, dar stiu asta: - ceea ce rezulta ca fuma marijuana

Membrii formatiei lui Tupac Shakur, un cantaret de hip-hop din America, au vorbit despre cum au scapat de cenusa lui Tupac. In aceasta saptamana aparuse un zvon conform caruia membrii Outlawz fumasera cenusa lui Tupac. Acestia au confirmat astazi acest zvon, spunand ca exact asta au facut.

"Da, este intr-adevar adevarat... Am avut o intalnire in memoria lui la care au participat si membrii ai familiei, printre care si mama lui. Ne-am dus pe plaja. Am avut niste marijuana, niste aripioare de pui si suc de portocale. Lui Tupac ii placeau chestiile astea, asa ca ne-am luat ramas bun in felul nostru de la el. Daca asculati melodia "Black Jesus" chiar este un vers in care Tupac spune "ultima dorinta, negrii sa-mi fumeze cenusa". Noi am luat foarte in serios aceasta dorinta", au declarat membrii trupei, potrivit Huffington Post.

In termeni medicali, o singura tigara care contine cenusa umana nu este periculoasa. Dar daca cu acest obicei continua pot exista efecte negative asupra organismului, a declarat doctorul Clifford Bassett.

Sursa: http://www.bzi.ro/au-fumat-cenusa-cantaretului-tupac-237328

1 răspuns:
| Woodenpints91 a răspuns:

Carpaţi fără