| chucky_8545 a întrebat:

Stie cineva ceva melodii gen "Mr Juve, Florin Peste&Liviu Guta-Iara beau"? Ma refer sa aiba tot ritm de genu, poate sa fie ori manea, orice gen... big grin FUNDITAA happy

Răspuns Câştigător
| diesel94 a răspuns:

Liviu Guta si Play Aj-sambata duminica
Liviu Guta si Play Aj-bem pana dimineata
Liviu Guta si Play Aj-beau beau

6 răspunsuri:
| chucky_8545 explică:

@GEo, nu aceeasi melodie.ca o stiu pe aialaughing), vreau ceva asimilare big grin. cu ritm de acelasi gen.

| chucky_8545 explică:

De ce nu pot sa-i dau fundita @diesel94?sad Doar la primele 2 raspunsuri imi apare fundita :-

| diesel94 a răspuns:

Mai incearca maine pentru ca sunt inregistrat doar de cateva ore, poate din cauza asta nu merge

| georgianaionescu a răspuns:

Liviu Guta & Mr. Juve – Iara Beau, Iara Beau

asta?

batting eyelashes daca este aceasta sper sa iti fie de folos. FUNDITA?

| Ruxynika a răspuns:

Ce gagica exploziva, bine astazi o terminam SUNT 2 DIF de copilu de aur