| Cosmin9888 a întrebat:

Salut, imi puteti da niste melodii cu tenta religioasa, sa ma simt mai aproape de dumnezeu, cum ar fi:
Liviu Guta- Cel mai bun prieten este Dumnezeu
Florin Salam- Am vorbit cu Dumnezeu

11 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dacă citești Biblia te apropii de Dumnezeu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru danay72):

Te apropii de Dumnezeu doar daca crezi cu adevarat in EL!

| danay72 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asa e.Aceasta este foarte important.

| ania a răspuns:

Mie îmi place Sunny Tranca.

| Mayhem666 a răspuns:

Cele mai religioase melodii sunt manelele. laughing Ma faci sa rad!
Omenirea nu mai are multe sanse, totul se distruge incet incet! Foarte trist crying

| GdX a răspuns:

I see what you did here.
Dar totusi ia la taica https://www.youtube.com/watch?v=9p7BThXBCyA

| 6684464 a răspuns:

laughing asa ceva...

| Cliar a răspuns:

Nice troll, cautam ceva mai de calitate de ceva timp, iar intr-un final te-am gasit!

| 333GULL888 a răspuns:

Stiu eu o muzica religioasa. Ca sa o gasesti scrie pe Youtube asa: "Daniib si Maria - Iata ce vorbeste Domnul".
Sper sa te ajute aceasta muzica religioasa ca sa simti ca Domnul Dumnezeu este cu tine.