| usernamebpla a întrebat:

Stie cineva ceva muzica faina? roamaneasca (NU manele NU populare)

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Sa dau si versurile ce-mi plac aici in videoclipul postat:
De n-ai să vii
Am să te-aştept o viaţă
Purtînd în ochi iubirea ca o floare,
Iubirea mea ca zbuciumul de mare.

| emy a răspuns:

Da.
1. Mihaela Runceanu - "daca omul poate fi" sau "daca e omul"(ceva de genul asta),"pana a doua zi","fericirea are chipul tau","Sa fim copii", Adrian Daminescu - "Intr-o zi","Si m-am indragostit de tine", Fuego - "Lavanda","Spune-mi da sau nu", Andra -" Iubeste-ma astazi, iubeste-ma maine", AAbelia", Elena Gheorghe - "Disco romancing". Si sunt multe altele.Cauta in google "muzica romaneasca", si vezi ca trebuie sa-ti apara mai multe.Mult succes si auditie placuta! Si. sper ca ti-am fost de folos!

| hubbelllllll a răspuns:

Poi...big grin
Cabron si alex-prea repede prea greu
Inna-un momento
kamelia-deamin
legalize-romanian girl
nosferatu cine te asteapta
jerryco orice e posibil
jerryco e soare
jerryco-in cautarea fericirii
jerryco-subiect inchis
Baboi nu ma intorc din drum

| Dary18 a răspuns:

Pai... right now akon ft. cat deluna, lady gaga alejandro, paparrazzi, poker face, just dance, miley cyrus can't be tamed, shakira waka waka etc. fundita?