| 1754 a întrebat:

Stie cineva cum as putea descarca o melodie de pe alt site decat youtube care nu se gasesti nici pe google, ci e doar pe un site? E asta : http://vocearomaniei.protv.ro/......of-me.html Credeti-ma ca nu se gaseste nicaieri -.-

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Http://mab.to/PftsfkES3

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vrei video sau mp3?

| 1754 explică (pentru anonim_4396):

Mp3. sa o pot descarca pe laptop si pe telefon puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intre timp au sters astia inregistrarea, am tot incercat s-o descarc, n-am reusit, insa nu-mi epuizasem toate resursele laughing
acum nu mai am de unde happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce sezon si episod fcae parte? sau poate stii data la care s-a difuzat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata, te rezolv happy revin mai tarziu cu link-ul de descarcare, intr-un mesaj privat, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accepti mesaje doar de la prieteni...
OK, ai aici link-ul melodiei (mp3), asa cum ai vrut-o:
http://mab.to/v7fCfAgLr
Atentie, link-ul este valabil doar pana pe 8 decembrie 2014!

| 1754 explică (pentru anonim_4396):

Pffff... se pare ca nu inclusiv pe 8. nu mai poti face treaba asta o data? laughing nu intru prea des..am teze chestii..si mna -.-

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1754):

Ok, imediat.

| 1754 explică (pentru RoyDupuis):

Mersiii ^^