| SrN01 a întrebat:

Stie cineva cum o cheama pe fata din clipul lui Cabron "frunzele si iarba"? cea care joaca "iubita slaba"..imi pare cunoscuta ..multumesc

6 răspunsuri:
| SrN01 explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc..eu insa ma refeream la cea care este "iubita" lui cabron..este o a 4a fata big grin

| MariaAndreea73829 a răspuns:

O cheama andreea moldovan ( concurenta de la master chef editia 1)
sper sa te ajute

| ana1500 a răspuns:

Sore?

| SrN01 explică:

Este o a 4a fata..nu cele 3 care canta la refren.

| floresdemayo a răspuns (pentru SrN01):

Ok, înțeleg, te referi la fata cu coronița de flori, Mirela-Roxana Coptu, https://www.facebook.com/rellaroxxofficial?ref=profile