| Amelia1812 a întrebat:

Stie cineva cum se cheama melodia din spotul piblicitar de la burlacul 4?

7 răspunsuri:
| Amelia1812 explică (pentru DenisIonut01):

Nu este aceasta, e una lenta, doar putin se auzea pr fundalul reclamei, nu gasesc nicaieri nici reclama. Multumesc oricum!

| Amelia1812 explică (pentru LeTeodoraAndreea):

Nu e nici aceasta, nu am auzit o decat cand. Facea reclama emisiunii. Multumesc oricum!

| Amelia1812 explică:

Nu este aceasta, e una lenta. Nu gasesc reclama nicaieri. Multumesc oricum!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Amelia1812):

Imi pare rau, daca aveam macar reclama sau melodia era altceva sad

| Amelia1812 explică:

Am gasit melodia," Yiruma river flows in you".