| gemeni6226 a întrebat:

Stie cineva cum se cheama piesa eventual linkul spre youtube, este vorba de faptul ca un tinar face curte unei tinere dar se lasa captivata de mama prea sexi a prietenei? My girlfriends mum sau asa ceva? nu gasesc.Multumesc.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Un tanar care face curte unei tinere si se indragosteste de mama ei? My girlfriend's mum? Iertati-ma, doamna, dar sigur era melodie si nu vreun film deocheat?

| gemeni6226 explică (pentru AFR81):

Nu era film nu sunt timpita

| gemeni6226 explică (pentru spiridus25):

Din pacate nici asta nu e, in videoclip e un baiaetel intre 13-14 ani si mama prietenei vine acasa dintr-o delegatie si este masata de cineva in gradina casei pe un gazon verde.

| Nitunitu a răspuns:

Cred ca asta e aniko

https://www.youtube.com/watch?v=upqxHe1AxMQ

In caz ca te-am ajutat zambesc de pe acum :)

| gemeni6226 explică (pentru Nitunitu):

Nu,nu e muzica rock.Dar multumesc.

| gemeni6226 explică (pentru Nitunitu):

Am gasit azi videoclipul pe youtube, acum sa-mi dau funda mie? poftim linkul de youtube poftim videoclipul ce am cautat https://www.youtube.com/watch?v=dZLfasMPOU4 dar mersi de stradanie.