| oceanoflove a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de la minutul 4? https://youtu.be/2JaGojUGfUs?feature=shared

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca nu este nicio piesa din cele care apar cand dai click pe videoul pus de tine ( acolo jos in pagina unde scrie "Music" si afiseaza o serie de piese cu drepturi de autor, ce apar in clipul respectiv)

Atunci, este un instrumental luat de la cineva de pe Youtube, poate sa fie pagina unui artist, iar peste acel instrumental a inregistrat cineva pentru serialul acesta Lia - Soția soțului meu, in muzica se cheama cover aceasta procedura!

| oceanoflove explică (pentru Simpatic):

Am verificat dar nu e niciuna.

| Simpatic a răspuns (pentru oceanoflove):

"Atunci, este un instrumental luat de la cineva de pe Youtube, poate sa fie pagina unui artist, iar peste acel instrumental a inregistrat cineva pentru serialul acesta Lia - Soția soțului meu, in muzica se cheama cover aceasta procedura! "

este un fel de cover atunci

| Ganderoaica a răspuns:

Keep The Lights On
Artist: Sam Joseph Delves
sau
Keep The Lights On
Sam Joseph Delves, Pia
Album
ALT171 Emotive Songs

Release Date

| oceanoflove explică:

Aud frecvent versul " Everytime i close my eyes i see you".