| Daniela_3373 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia lui CRBL din videoclipul acesta http://www.youtube.com/watch?v=zw5GkCo9Fdw cea cu : imi place mama ta, mama mama ce-mi place. etc :D Multumesc! :)

Răspuns Câştigător
| Specialist a răspuns:

Melodia pe care o cauti o gasesti aici http://allmuzica.com/download/CRBL---Mama-ta_18798.html si se numeste CRBL - Mama ta

12 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu am cum sa o ascult dar presupun ca este: CRBL - Romanu' n'are noroc! am vazut un tricou cu papion...sau mi s-a parut. Scuze daca aberez.

| dsada a răspuns:

Prima mama ta, a 2 romanul nare noroc

| RGK a răspuns:

CRBL- Mama tawinking
Astăzi am aflat şi e sigur. dar din păcate încă nu se găseşte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu... dar as vrea si eu sa aflu big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca scrie la videoclip dupa vreo 40 se secunde:CRBL si jos cred ca scrie melodia dar nu se vede deloc clar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mama ta " se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crbl-mama ta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste CRBL - mama ta...acum am vazut premiera la neata cu razvan si dani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mel se numeste C.R.B.L-Medleybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama Mama ta

| xIoana a răspuns:

Nu cred ca are un nume inca

| angel55 a răspuns:

Habar nu am. scuze ca nu te pot ajuta.