| amc a întrebat:

Stie cineva cum se numeste, sau unde pot gasi melodia de la inceputul desenului animat "tutenstein"?-http://www.youtube.com/watch?v=HpZ4BVAbfWs

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Blestemul faraonului Tutankamon face victime si in secolul XXI. Jurnalista britanica Lesley-Ann Jones a mostenit de la fostii socri doua lazi cu relicve furate din mormantul lui Tutankamon.

Imediat dupa primirea mostenirii constand in fragmente textile, seminte si resturi de mancare provenind din mormantul faraonului, femeia a divortat, si-a pierdut agentul literar intr-un accident stupid, a facut meningita si cancer de piele si era cat pe ce sa fie omorata de un hot care avea de gand sa-i fure inelul.

Dupa cum se stie in interiorul mormantului faraonului Tutankamon a fost gasita inscriptia "Moartea v-a atinge cu aripile ei pe cel care il va tulbura pe faraon", inscriptie ce a capatat un inteles straniu cand soarta celor care au profanat mormantul faraonului si a mostenitorilor acestora a inceput sa ia intorsaturi misterioase.

Melodia ti-o dau eu! Lasa-mi un mesaj privat si ti-o dau eu!

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Www.videogetting.net
Selectezi 'audio'. Si pui url ul.

| antooo08 a răspuns:

Pai poti intra pe http://www.vidtomp3.com/ si copiezi linkul de la url, il pui acolo si downloadezi melodia. in format mp3:).