| dirtydiana51 a întrebat:

Stie cineva daca Adam Lambert va lansa un al doilea album? sunt o mare fana si as dori sa stiu cand apare.va rog mult! multumeeesc!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Awwww! Si eu sunt o mare fana Adam Lambert! Ma bucur ca mai sunt Glamberts pe siteul TPU.
Am auzit de Adam ca isi va lansa al doilea album prin 2011 prin martie(stiu ca e muuuult).
Dar pana la al doilea album isi va lansa vreo doua melodii plus clip.
Am vazut ca Adam si-a lansat acustica la mai multe cantece.
Daca vrei sa fii la curent cu toate stirile despre Adam intra pe siteul lui oficial.(http://www.adamofficial.com/us/intro)
Sau pur si simplu intra pe siteurile despre vedete.
Cand o sa lanseze Adam ceva nou o sa fie postat pe mai multe siteuri.
Sau verifica canalul oficial a lui Adam de Youtube, acolo se posteaza videoclipurile sale oficiale cand apar(Vevo).
In rest nu mai stiu ce sa zic.
Sunt obsedata de baiatul acesta, am postere cu el, ii ascult muzica toata ziua(mama deja stie versurile pe de rost), imaginea de la desktop e cu Adam la fel si cea de la telefon, imaginile de la idul de mess imi sunt cu Adam, as fi atat de bucuroasa daca ar lansa un al doilea album!
Gata, m-am intins prea mult la povesti, cand incep sa vorbesc de Adam nu ma mai opresc :))

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Adam lambert v-a lansa albumul in martie 2011.eu sunt cea mai mare fana am toare albumele, posterele, pozele, melodiile, videoclipurile, interviurile, si chiar autograful scos la imprimanta.il iubesc.

| pandaX3 a răspuns:

S- a lansat deja :X
se cheama : Acoustic live. si are piesele de pe primul album, dar sunt varianta acustica si cantate live ( unplugged)

O sa mai scoata inca un album, sigur, insa nu stiu cand happy

| MeSerena12 a răspuns:

In sfarsit un fan! Hey Glambert!happy Sunt sigura ca a spus intr-un interview ca are planuri pentru un al doilea album, insa nu stiu sigur cand apare.big grin