| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cand s-a nascut Adam Lambert si unde s-a nascut? Vreau zi, luna, an si in ce oras din America! Eu stiu ca doar sunt fana sa, dar vreau sa dau funda.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Http://www.starmania.ro/star/adam+lambert_lkki.html uite aici detalii despre el.

4 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Adam Mitchel Lambert s-a nascut in Indianapolis, Indiana, USA la 29 ianuarie 1982. Funda? am fost prima care a raspuns

| Lalala a răspuns:

Adam Mitchel Lambert (n. 29 ianuarie 1982, San Diego, California) este un cântăreț și actor de origine americană.

Am luat de pe wikipedia deci e adevaratwinking

| Maryana11 a răspuns:

NU stiu din astea laughing

| Celldweller a răspuns:

Adam Lambert s-a nascut pe 29 ianuarie 1982 in Indianapolis, Indiana USA. Tare tipul are melodii faine happy