| LidiaMarinescu a întrebat:

Stie cineva in ce zona a Bucurestiului locuieste Alex Velea? si daca el sta in aceeasi casa cu Antonia Iacobescu :*FunDa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A trait in Craiova, odata ce a ajuns cunoscut s-a mutat in Bucuresti(Ferentari). Antonia habar n-am unde locuieste.

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

De ce ar conta asta? Oricum o sa se mute cand afla ca ai aflat tu unde sta.

| 020699 a răspuns:

Hay,Alex Velea traieste in Craiova, Romania...

| anonim_4396 a răspuns (pentru 020699):

A trait in Craiova, odata ce a ajuns cunoscut s-a mutat in Bucuresti(Ferentari). Antonia habar n-am unde locuieste.