| andreii2 a întrebat:

Stie cineva in ce zona a Iasului se afla magazinul cu instrumente muzicale?(trompete.etc).
Pe ce strada e, si pe langa ce punct important se afla?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Pe bulevardul Independentei, magazinul Muzica, pe trotuarul de pe partea Manastirii Golia, la fostul Flanco.

4 răspunsuri:
| andreii2 explică:

Http://www.upload.ro/show.php?img=3030/0410/105908IMG_1154.JPG

Salvati poza asta si inconjurati cladirea respectiva. Apoi o uploadati pe upload.ro.

Nu vreau sa merg pana in iasi si sa umblu aiurea pe acolo. Daca mai si ploua e mai greu sa merg pe strada si sa intreb oamenii :p

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.instrumente-muzica.ro - instrumente muzicale

| tpufpe a răspuns:

Fata-n spate cu biserica vechehee hee