| Yo2037 a întrebat:

Stie cineva melodii gen "tarancuta, tarancuta" sau "maicuta mea"-Dan Spataru? Implineste binica 80 de ani si vrem sa-i facem o prezentare cu poze pe fond de muzica. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu stiu melodii, dar nu m-am putut abtine sa nu-i urez bunicii tale La multi ani, multa sanatate si sa fie cat mai mult alaturi de voi! >big grin

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stefan Hrusca - Ruga pentru parinti. Si la multi ani, sanatate si fericire bunicii tale!