| sergiu_9343 a întrebat:

Stie cineva niste melodii care le pot canta la chitara? De preferat in romana sau engleza.

Răspuns Câştigător
| Lauragd a răspuns:

Avril Lavigne - Nobody's home (e destul de usoara, uite : http://www.youtube.com/watch?v=SSJ1QqyIRU4 ), ar mai fi si Epilog de la Vama Veche, Praf de stele - Vita de Vie sau Guns'n'roses - Knocking on heaven's door.

1 răspuns:
| chokingvictim a răspuns:

Eu de unde sa stiu ce muzica iti place tie sa canti la chitara? nu vezi cat de aiurea e intrebarea ta? si nu spune ca vroiai decat orice melodie cu chitara pentru ca chitara e instrument de baza in o gramada de grnuri de muzica? de la flamenco la ska