| MeAndMe1000 a întrebat:

Stie cineva un profesor de chitara in Focsani? Am 11 ani si 9 luni si as vrea sa invat sa cant la chitara. Mi-am luat una clasica si acum caut profesor.Nu vreau raspunsuri ca de exemplu, cauta pe net´, vreau numele unui profesor de chitara din Focsani, numarul de telefon, sau site-ul unde il pot gasi.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

La scoala 9 se mai tin cursuri de chitara, la ultimul etaj:d acolo a facut o prietena de-a mea, dar nu stiu cum o cheama pe profesoara.Cel mai bine pui un parinte sa se interesezewinking