| mariusmusic a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi lectii de canto online, format mp3?

45 răspunsuri:
| Laminin a răspuns:

Hei!
@mariusumic...te rog frumos, daca imi poti trimite si mie acele lectii. Sau oricine care a primit lectiile respective si e dispus/a sa ma ajute, va rog sa adaugati work_4him@yahoo.com. Multumesc anticipat! happy
Gbu :]

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pffff, m-ar intresa si pe mine asa ceva.Imi doresc foarte mult sa cant, dar nu stiu cum sa incep si de unde.Am 21 de ani, oare sa fie cam tarzior pentru a ma apuca de cantat? daca afli ceva, lasa si mie un mesaj te rog mult! Pa, Pa!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Dar eu nu pot lasa mesaje, nu stiu de ce...mai bine lasa-mi tu id-ul tau... l-as lasa aici dar nu vreau sa risc sa ma trezesc cu mistocari.Multumesc din suflet! Pa, Pa!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Vad cu nu am pr mesaj de la tine asa ca o sa-ti las eu adresa mea de e-mail ank_ank_bv@yahoo.com.Astept cu nerabdarehappyMultumesc mult!

| Iulian09 a răspuns:

Http://www.muzicanti.ro/download.php? view. 8974
sper ca te-am ajutat

| alexflor87 a răspuns:

Buna Marius.Am cautat p net lectii de canto mp3 si nu gasesc nimic. Ai putea sa ma ajuti si pe mine cu ce ai tu? Am observat ca esti dispus sa ajuti si pe altii tongue As putea sa iti las id-ul meu, sau invers, daca poti sa imi trimiti pe mess. Multumesc mult!

| alexflor87 a răspuns:

Marius, cred ca si eu iti voi lasa id-ul meu de mess :d si daca poti sa imi trimiti lectiile (macar cateva), ar fi super. Ast rasp de la tine. Ms mult! o zi faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius, cred ca si eu iti voi lasa id-ul meu, si daca poti sa ma contactezi sa imi tri si mie lectiile pe mess, ar fi super si ti-as fi recunoscatoare. Mi le doresc foarte mult. Mersi mult. Id-ul meu este: alex_flor87

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu acele lectii de canto in format mp3... teona9000 este id'ul meu, daca ma poti contacta si pe mine. sau oricine dintre cei carora le'ai mai trimis, as fi foarte recunoscatoare. multumesc anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...as vrea si eu acele letii id meu e sympathykayasmyna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black_bullet2007"yahoo.com daca esti dispus sa imi trimiti si mie... as fi recunoscator. mersi Mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scumpa nu e asa tZ dar... e greu nu o sa mai ai timp de tine:*:*dar totus incearca uite id meu just_me_alisa poate o sa-ti fiu de ajutor:*:*pa pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea lectii de canto...ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea lectii de canto...ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cautand pe net dupa lectii de canto am dat peste intrebarea si raspunsul tau, ti-as fi recunoscatoare daca m-ai putea ajuta si pe mine cu acele lectii, id-ul meu e : ionelavaleriat. mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau acele lectii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! vad ca foarte multi s-au oferit sa se lase ajutati de tine tongue Si daca tot am ajuns si eu aici.iti las si eu mailul meu elena_zoik@yahoo.com poate ai timp sa imi trimiti si mie lectiile respective tongue mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog spune cum se numeste vreau si eu nu mai pot fac canto si dau concerte dar vreau sa fac si acasaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei buna as vrea si eu lectiile in format mp3... daca puteti sa ma contactati sa mi le trimiteti si mie:alexuk14_2008...va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, buna! am auzit ca aveti lectii de canto in format mp3. Trimiteti-mi un mesaz daca poate sa ma ajute cineva ca sa pot sa va contasctez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trimiti lectiile de canto? happy Mi-as dori enorm sa le primesc si eu. lisa_9_11@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-s dori si eu acele lecti de canto va rog mult da ma puteti ajuta imi place mult sa cant si a-s vrea sa stiu sa o fac mai bine.id-ul meu este, cornel_house

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu acele lectii de canto whiteshadow_isabella@yahoo.com(da mi add)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut marius! ma poti ajuta si pe mine cu lectiile de canto in format mp3? multumesc anticipat Cristi! cristian.milcu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...si eu as dori daca se poate aceste lectii. m-ar ajuta foarte mult si as ramane recunoscatoare...id meu este deea4heaven@yahoo.com.multumesc din suflet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog din suflet... Vreau si eu acele lectii de canto mp3. Ma gasiti la id wazzup_dudee, multumesc anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu cursuri de canto in varianta mp3...ms id meu giany_stile pentru cei care au tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, scrii canto mp3 si gata pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius... uite adresa mea de mail. Imi poti trimite si mie acele lectii de canto? mersi mult : raducu_valahu2000@yahoo.com