| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva, va rog, melodii rock de genul acesta? http://www.youtube.com/watch?v=smiFk6KHr_8 as vrea si eu sa ascult cat mai multe melodii gen balade...gotice.intelegeti voi:P sper sa va placa:)

Răspuns Câştigător
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Nightwish? hmmmm ia de aici trupe flyleaf, hollywood undead - hear me now, in flames _only for the week, rammstein _sehnsucht, epica _unleashed, never enaught, our destini, breaking benjamin si mai sunt o gramada. scuze nu stiu ce am azi dar nu ma pot concentra. daca mai vrei pentru ca mai am o gramada baga id meu alex_oncescu95 si ati mai dau pe mess. sall

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea faina melodia pusa de tine happy De mult neauzita.
Within temptation
Nightwish
Evanescence
Sirenia
Plain White T's
Sonata arctica
... astea's doar cateva trupe care'mi vin in cap acum. Sa dau titluri ar insemna sa insult restul melodiilor ce nu le voi scrie.
Ia-ti cateva minute si asculta-le.
Sper ca-ti vor place.
app: Seether - Broken happy must hear si asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well...evanescence si seether.am toata discografiahappy mersi oricum