| MaryaDelya a întrebat:

Buna :X Va rog cat mai multe raspunsuri :D
Am o intrebare : Care melodie este mai frumoasa? Si care fata are voce mai buna :D?

Argumentati :)

http://www.youtube.com/watch?v=Fm4eW9vEpSM

http://www.youtube.com/watch?v=Wmxo7jJkSog

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Mie mi se pare ca a Loredanei e mult mai buna... vocea mai calda comparativ cu a Iuliei.
Si mesajul melodiei Loredanei este mult mai bun, se potriveste mai mulor oameni, fete in general!
Sper ca nu te-a deranjat parerea mea, dar asta e ceea ce eu gandesc!

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Imi pare rau sa te dezamagesc, dar mie nu imi place niciuna. Nu ascult acest gen de muzica, eu ascult mai mult rock si in rarele cazuri in care ascult si altceva, aleg o melodie care sa merite.
Parerea mea, acum astept voturi negative tongue dar mentin aceasta gandire

| greyhound a răspuns:

A doua melodie e mai putin nasoala decat prima dar prima tipa are voce mai buna decat a doua

Răspuns utilizator avertizat