| anonim_4396 a întrebat:

Stie cumva cineva cum se numeste o melodie romaneasca din 1999-2000 versurile (din cate imi mai amintesc ) suna cam asa "uh la la la (mai continua cumva dar nu imi amintesc)distractia, Uh la la la partea asta este cantata de o femeie apoi canta un barbat ceva cu " fetitele pustoaicele sunt pentru mine. suna bine muzica " Formatia semana cu ceva cantat de Genius sau as xx dar nu stiu cum se mai numeste melodia pentru ca nu am mai auzit-o de 10 ani.

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E genius...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Am casete audio de pe acea vreme...maine caut si iti spun! am si genius si as xx. sper sa gasesc! m-ai bagat in melancolie tot cautand pe youtube! ce vremuri... off!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da.pe alexia am gasit-o so eu:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbr1Z-oBu3Y
dar, raman cu impresia ca prin acei ani, 1999-2000, o formatie de la noi a copiat-o genius sau as xx! nu am gasit nici in casetele mele... off

| beka a răspuns:

Alexia - Uh La La La sa-mi zici daca ii asta;)
http://www.youtube.com/watch?v=Gbr1Z-oBu3Y

| cretzufinish a răspuns:

Genius cumva? Uh la la ciocolata este-a mea, asa ca nu nu nu nu te atinge de ea...rolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Formatia se numeste HI-Qhappy

| atn93 a răspuns:

NU este genius ciocolata, o stiu pesa. la asta nu ii mai stiu nici numele nici cine o canta