| Nighy a întrebat:

Am fost aseara in club si am auzit o melodie populara remixata cantata de o femeie ce mi-a rupt capul. Din cate stiu eu melodia nu e chiar nou (pot sa ma insel) dar nu stiu cum se numeste. E ceva gen ce canta subcarpati dar e cantat doar de o tipa. Daca ma puteti ajuta ar fi extraordinar

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat e insuficient https://www.youtube.com/user/Fabr1s/videosca sa te ajute cineva dar uite ....Cauta prin videoclipurile postate de Fabr1s si poate gasesti!