| DanDenisă a întrebat:

Stiti cand apare melodia : Puya feat Doddy- Klandestin? In forma completa? Ca acum a aparut doar un pic din ea! FUNDA! SI daca se poate si link`ul melodiei daca este deja! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut: http://www.youtube.com/watch?v=m_rwWUCuvJc

| DanDenisă explică (pentru anonim_4396):

De ieri am vazut, multumesc oricum! Ai funda laughing!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu astept sa apara Puya feat Alex Velea - Praf

| DanDenisă explică (pentru anonim_4396):

Fiecare asteapta sa apara cate o melodie!

| LiviuCristy a răspuns:

O sa apara in curand, deja au aparut variante din ce in ce mai mari din ea desi nu am gait-o complet am gasit o piesa de 2 min si ceva cauta pe google si ai sa gasesti

| DanDenisă explică (pentru LiviuCristy):

Am cautat`o si am gasit`o doar in varianta asta de 2 minute. Mersii oricum :*