| JustMe_7277 a întrebat:

Stiti cateva melodii slow rock care sa merite sa fie ascultate?

Răspuns Câştigător
| maryyyaaa a răspuns:

Pai sa vedem:
1. tokio hotel: forgotten children,sacred,in die nacht,love is dead.
2.rihanna:unfaithful,rehab,love the way you lie(ft.eminem),take a bow...
3.adam lambert:mad world,time for miracles,no boundaries...
4.avril lavigne:alice,innocence,when ur gone...
5.lafee:sterben fur dich,warum,wer bin ich...
6.marilyn manson:suicide is painless,sweet dreams...
7.muse:unintended...
8.nightwish:angels fall first...
9.within temptation:angels,memories,forgiven,forsaken...
10.placebo:the crawl... hope you'll like itwinking

2 răspunsuri:
| Vitalie a răspuns:

Sunt o mulţime de melodii slow rock ce merită să fie ascultate, dar depinde şi de atmosfera creată.
De ce nu faci schimb de muzică cu un prieten bun, sau un străin chiar? Ai putea descoperi ceva bun.

| Marius151 a răspuns:

Daca vrei ceva mai trist asa, e un fel de poveste de dragoste incearca Scorpions- Lorelei