| Springflower2020 a întrebat:

Stiti ceva muzica de Halloween?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu cred ca exista o anumita muzica pentru Halloween. Daca vrei ceva pentru, stiu si eu, un fundal la o piesa de teatru spre exemplu, incearca urlete de lupi, pasi pe o podea care scartaie, etc. Daca te referi la muzica muzica, ma cam indoiesc.Incearca totusi melodiile lui Michael Jackson http://www.youtube.com/watch?v=RYrUQItmW4s, http://www.youtube.com/watch?v=Xh9Cp4rd7mI&ob=av2e si mai sunt.Ma gandesc ca vrei pentru o petrecere, nu /:) atunci intreaba`i pe prietenii tai care e melodia lor preferata si pune`le pe rand.Sigur se vor simti bine;) Halloween fericit

| Pucca_5965 a răspuns:

Da rock \m/ big grinbig grinbig grin ai sa gasesti destul incearca lordi cradle of filthhee hee dar pana la urma poti sa asculti ce muzica vrei atata timp cat te simti bine cu tine si cu prietenii tai big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da muzica lui michel jacson e super de hallowen totusi mie nu-mi place