| Cocolino_8659 a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia care e in publicitatea cu "romanii au talent"...e cam asa "la mine in cartier lumea stie cine sunt.stie cine sunt".Emisiunea va fi de abia vineri. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| geocs a răspuns:

Stai linistit/a ii dau eu raspunsul. persoana care canta este Da`CruZ. sta in constanta. in cartier cu mine. melodia nu a publicat-o. dar ii poti ascuulta alte melodii http://www.youtube.com/watch?v=O9E4oVjCheY

| telluno a răspuns (pentru geocs):

Buna,
Nu este chiar el la romanii au talent?
Mi s-a parut ca are vocea asemanatoare.
Am sa ma uit sa vad daca este el.
Ms pentru raspuns. ai gusturi bune!
Pe curand

| whiteviper98 a răspuns (pentru telluno):

El este, in plus e si pe carucior. Oricum sunt sigur ca el va castiga! O merita! E un tip puternic, un model pentru toti!

7 răspunsuri:
| Emrys a răspuns:

Asta este melodia http://www.youtube.com/watch?v=gK46sPI0qNg
Enjoy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina vineri, primesti raspuns, dar la alta categorie.

| Cristian_Jinariu_1992 a răspuns:

Danut Mirica