| marianboy a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia din reclama Piraeus Bank "Oferta cu recompense"? Am cautat si versurile, am cautat si prin shazam, dar nu am gasit nimic.

Multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Space Chords II. Stephen Fellows

| marianboy explică (pentru anonim_4396):

Merci, dar nu este aceasta melodia. Piesa respectiva are urmaotarele versuri: "she gave the breath, she gave the hope, i`m afraid to let her..." si de aici incepe vocea din reclama si nu se mai intelege.

| oanalovesit a răspuns:

Si eu am cautat melodia, mie mi se parea ca seamana cu asta la inceput http://www.youtube.com/watch?v=pkcJEvMcnEg :)) nu stiu. :/