| Byes a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia din reclama de la Finetti?
In reclama apar versurile: "I listen to the music, deep inside my soul".Am tot cautat, insa nu am gasit-o

3 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Daca ai pune si un link cu reclama la Finetti poate te-am putea ajuta.

| Leerix a răspuns:

Am incercat mai intai sa-mi dau seama ce melodie e cu aplicatia Shazam de pe telefon, dar mi-a aparut "We couldn't find a match" :| Apoi am scris pe google "i listen to the music deep inside my soul i follow up the blue sky no you catch me anymore" si tot nu am gasit nimic, mi-a aparut un site http://www.lyrster.com/......ymore.html cu videoclipuri care ar contine versurile alea dar se pare ca n-au nicio treaba cu melodia din reclama. Nu stiu ce-i cu melodia aia, e de negasit :))