| Taabithaa a întrebat:

Stiti cumva de unde pot sa comand tricou cu trupa Imagine Dragons? Funda ^.^

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu stiu de unde poti sa comanzi unul, dar cel mai simplu este sa-ti cumperi un tricou de ce culoare si material vrei (fara imprimeuri sau alte desene) dupa care sa faci rost de o poza cu ce vrei sa ai pe tricou si sa mergi la un magazin de personalizt lucruri si sa le ceri sa-ti imprime poza pe tricou. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat happy

1 răspuns:
| Sociopat a răspuns:

Mergi la astia de personalizeaza tricouri si pune-i sa faca un tricou cu John Lennon si un dragon.