| vanishing a întrebat:

Stiti cumva numele cantecului romanesc care aparea des la radio si a carui melodie era exact cea din Owl City - Fireflies? Am impresia ca era o femeie care canta si, stiind versurile melodiei originale pe engleza, sunt sigura ca era o alta versiune - versurile imi pareau a fi pe romana. Aveti vreo idee despre ce vorbesc eu aici? happy

1 răspuns:
| Jouliete a răspuns:

Nu exista melodie pe karaokele de pe melodia aceasta in romana poate ai auzit gresit, i´m sorry.