| P4ndaaa a întrebat:

Stiti niste melodii de tristete? sad. In engleza, romana. Va roog. Urgent. Mersii.

Răspuns Câştigător
| deeitza a răspuns:

Bogdan Dima - Amintiri cu tine
Blaxy Girls-Mi-e dor
Farky feat Basty Sentimente fine
What's Up-Povestea Inimii
C.I.A-Unde e ea
Criss JustUs-Ca sa uit de noi

[Sper sa iti placahappy

4 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Ma bucur ca ti-au placut...Si eu le-am ascultat week-end-ul acesta pana am "crapat"laughing)

| Elvina a răspuns:

Cand ingerii pleaca Bosquito, Fragile - Sting, VST - Vama Veche, Mi-e dor - Blaxy Girls, Cat de departe - Holograf, Wish you were here - Avril Lavigne, When you're gone, Predestinati - Lucian Viziru, Coji de portocale - Simona Nae.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Shayne Ward - No promises
Demi Lovato - Give your heart a break
Alina Eremia - Memories