| ellenuk a întrebat:

Stiti un link cu cel mai vizionat clip de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 din 2012 asta e cel mai vizionat

| AleexNC a răspuns (pentru MirelaC):

Parca o zis la tv ca avea unu lady gaga cu peste un miliard de vizualizare... nu-i adevarat? thinking

| MirelaC a răspuns (pentru AleexNC):

Apai am gasit ca cica si inna..nu mai am habarlaughing)
Inna mai are mult până să ajungă pe prima poziţie în topul celor mai populare celebrităţi de pe YouTube. Justin Bieber este pe primul cu 11 miliarde de vizualizări, urmat de Michael Jackson, cu 7, 6 miliarde, Rihanna, cu 7, 4 miliarde vizualizări, şi Lady Gaga, cu 7, 1 miliarde de vizualizări. De asemenea, Enrique Iglesias are 1, 9 miliarde de vizualizări, Christina Aguilera - 2, 1 miliarde, Justin Timberlake - 2 miliarde, iar Jennifer Lopez - 2, 2 miliarde vizualizări.
astea cred ca sunt in total..al tuturor video-urilor..nu stiu

| ellenuk explică (pentru AleexNC):

Asta stiam si eu...

| ellenuk explică (pentru MirelaC):

Si eu cred asta pentru ca nu am vazut pana acum un clip cu 1 miliard de vizualizari!

| CautNume a răspuns (pentru ellenuk):

MirelaC se refera la totalul vizualizarilor fiecarui artist.

8 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns (pentru CautNume):

Mda... justin e pe locu 1 desi toti zic ca-l urasc. ma rog rolling on the floor