| weiki95 a întrebat:

Stiti un program in care pot sa fac colej de piese?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Virtual Dj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face colaj muzical si cu Windows Movie Maker, am testat eu acum. Daca nu ai Windows Movie Maker deja in calculator (Start -->All Programs--> Windows Movie Maker) Il poti descarca de aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download

Sau pentru lipire mp3 mai poti folosi si programul MP3 Cutter Joiner ca e gratis, si e foarte bun, de exemplu, il poti descarca de aici: http://mp3-cutter-joiner.ro.malavida.com/d7587-descarcare-gratuita-windows
RASPUNDE

| weiki95 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns.
un singur lucru vreau sa te intreb cum salvazet tot playlist-ul.

| weiki95 explică (pentru weiki95):

Sau cum il folosec ca nu prea pot editat nimic. imi poti da cateva indicatii
te rog

| anonim_4396 a răspuns (pentru weiki95):

La ce program? ca ti-am dat 2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat cele mai simple programe cu care poti face acest lucru! Si esti nemultumit?

| Captoresque a răspuns:

Virtual Dj, Audacity...

Desi VDJ e cam de 2 lei.