| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a întrebat:

Stiti vreo melodie care sa semene foarte bine cu asta? De fapt cea pe care o caut a fost prima iar aste e alta care sa luat dupa prma... In fine stiu ca mai e al david guetta- where is tha dance la fel una dar prima aia o caut. Ce stiu e ca e cu voce de fata:))

http://www.youtube.com/watch?v=_JX8xyc-DCE

3 răspunsuri:
| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza explică (pentru Morphine11):

Ma tu esti si prost citeste intrebare cu atntie am zic ca nici a lu david guetta nu o caut nu stiu cum se cheama si nu e asta!

| Morphine11 a răspuns:

Da cine dracu te intelege pe tine ce ai scris acolo? Numa tu sti. Apoi maiai si pretenti ca cineva sa iti raspunde eu am incercat sa te si ajut si tu ma faci si prostoh go on