| iLuzye a întrebat:

Stiti vreo melodie cu versuri de genul ca solistul trece cu bine despartirea, pentru ca si-a dat seama ca partenerul nu era de el si i-a gresit foarte mult in timpul relatiei? Melodii cu mesaj gen,,merit mai mult" sau,, a fost mai buna despartirea, nu stiai sa te porti cu mine". Cam siropos dar, intelegeti ideea. Sunt deschisa la orice sugestie, mesajul poate sa fie si similar, nu in totalitate ca cel mentionat de mine.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Duku99 a răspuns:

Hmmm... Ce zici de "My Chemical Romance - I don't love you" sau "Nickelback - How you remind me"? Cam atat imi trece in minte happy

| iLuzye explică (pentru Duku99):

Mersi. :*

| Duku99 a răspuns (pentru iLuzye):

Nu ai pentru cewinking