| BulldogK a întrebat:

Stiti vreun music player bun pentru Android, care sa aiba egalizator foarte bun? In cazul in care vreau sa-l dau incet de tot. Si de asemenea sa poti sa iti faci un playlist bun. Adica, sa poti sa muti melodiile in ordinea in care vrei tu. Pana acum am incercat Lark Player, NRG Player, Music Pi, si inca cateva care le-am uitat numele dar nu sunt exact asa cum vreau eu. Deci, stiti vreunul?

1 răspuns:
| TPUASKANDHELPER a răspuns:

Cauta mp3 download cel mai probabil pentru Android dar este verificat 100% anti-viruşi.