| DenisIonut01 a întrebat:

Am si eu nevoie da un music player pentru android care stiti unu bun?

am incercat google music player,apollo, walkman.

Care este problema, cand dau redare melodii imi adauga toate melodiile care le am si eu am cateva tonuri de apel descarcate care sunt si de notificare deci scurte, nu am gasit in setari la player cum sa selectez doar un folder sau sa sterg melodiile care nu sunt bune doar din musicplayer

3 răspunsuri:
| notsoslimshady a răspuns:

Rocket player e foarte bun. eu pe ala il folosesc de cand am android

| Kzx_Alyn_1998 a răspuns:

Pai,daca ai cont google play intra pe magazin play din telefonul tau si cauti acolo primul care iti apare este cel mai descarcat si mai bine cred eu eu am unul cu albastru.

| Stefi_Alexa_2001 a răspuns:

Ar trebui sa iti iei unul mai performant nu zic cel mai nou dar bun de ex mp 3