| ubitzika a întrebat:

Stiti vreun site care are negetive im trebuie pentru un concurs un negativ si nu stiu de unde pot face rost de el va multumesc mult:*:*:*:*:*::

Răspuns Câştigător
| knnight a răspuns:

Uite de aici iau eu neg http://www.shadowville.com/...e tot ce vrei aici...mai poti lua si de pe youtube scrie mel si dupa intrumentals, sau scrii direct intrumentals:)

5 răspunsuri:
| knnight a răspuns:

Ce neg doresti, eu in fiecare zi skot cate unu pentru mel melebig grin:p

| knnight a răspuns:

Npc:*

| ubitzika explică:

Pai as vrea un negativ care poate sa cante o fata melodia spre exemplu laura stoica ingerii nu plang

| ubitzika explică:

@knnight mersi mult :*