| PitiqaaaxD a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea aceasta o data, dar nu am primit raspuns. Poate nu am fost destul de explicita.Am sa incerc din nou.

Cand deschizi Metin2Gx.Se porneste o melodie.Care stiti cum se numeste? Dau Fundaa` :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| aura_1762 a răspuns:

Melodia de la metin nu are nume poate o gasesti pe youtube(nu stiu)dar este o melodie compusa de ei atunci cand au facut jocul e originala

| dddddadada a răspuns:

Ala bala portocalawinking

| PitiqaaaxD explică:

Multumesc oricum, dar am descoperit cum se numeste! big grin
ATB - Marrakech