| Crescent a întrebat:

Hei! Am mai pus odata întrebarea asta, dar, cum nu am primit niciun raspuns, am zis sa ma incerc o data. Abia am terminat sezonul 1 din Greenhouse academy. Vreau sa stiu daca Hayley va ramane cu Daniel sau Leo la sfarsit. Deci, pe care il alege?

2 răspunsuri:
| Learoyd a răspuns:

Hello! Chestiile astea le gasesti cu un search pe google. Dar de ce vrei sa aflii dinainte? Nu mai are niciun farmec dupa.

| Crescent explică (pentru Learoyd):

Sunt mai curioasă din fire. Cu toate ca sunt la jumătatea serialului, nu pot sa nu imi pun întrebarea asta. In plus, am cautat pe google, dar nu am gasit nimic