| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am mai postat intrebarea asta dar probabil nu am fost destul de explicita.Am un telefon Allview si un card SanDisk de 2GB. Sincer nu prea ma pricep la chestii de genulstraight face si as vrea sa va intreb pe voi.Cardul este compatibil? pentru ca atunci cand incerc sa il bag nu intra.Nu il pun eu cum trebuie, sau ce? Multumesc

1 răspuns:
| ManuIvan a răspuns:

Depinde ce card e, pentru telelul ala trebuie card SD! Vezi ce scrie pe card!happy