| SpectralSong a întrebat:

Stiu ca unii o sa ma injurati. dar ce manele stiti din anii 2000-2010? gen
nu vreau banii tai
de ce ma minti
cine bate la fereastra mea
si acele manele vechi
FUNDA

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stiu ca poate unii or sa ma injure, insa iti raspund:
Nicolae Guta - Toate pozele cu tine; E chef mare; Ma mananca palma stanga; Baterie baterie foc; Zboara milioanele; Si cand mor am valoare; Sunt tare; Vine mafia; Ori o pun, ori nu o pun; Popa si politia; Dintr-o mie de femei; Si tin la tine ca la ochii mei din cap;
Adrian Minune - Chef de chef
Adi de la Valcea - Suparat; Am avut multe femei
Copilul de Aur - Cash cash; Cand e frate langa frate; La misto te iau; Am mare lipici la fete
Babi Minune - Aproape de inima ta
Mai sunt multe, dar nu mi le amintesc.

| SpectralSong explică (pentru AFR81):

Multumesc,daca iti mai amintesti sa mai scrii happy
da..ca unii o sa ma injure, unii prefera alt gen de melodii, nu manelele, unii nu le suporta si de aia spuneam

| AFR81 a răspuns (pentru SpectralSong):

Un om nu trebuie judecat dupa muzica pe care o asculta. Eu ascult de toate, de la manele, continuand cu usoara, rock si terminand cu opera. Depinde de ce dispozitie am. In orice caz, manelele mai vechi sunt forta tare laughing