| Streaja a întrebat:

Sunt bune de ceva boxele VLLIODOR DS-2035U tin sa mentionez ca sunt active si pe ele scrie ca sunt profesionalewinking FUNDA

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Pe multe scrie ca-s profesionale (tampit termen oricum), pe multe scrie ca-s Hi-Fi dar sunt si la fel de multe minciuni. Sunt boxe de facut galagie si zgomot, eventual pentru sonorizari in incaperi mari. Pentru auditie sunt niste cutii mari si proaste, bune de deranjat vecinii si pentru unii chiar urechea personala.

5 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Daca ai nevoie de recomandari in privinta unui sistem audio, specifica la ce-l folosesti, ce vrei de la el si ce buget ai. Daca lasi un exemplu de boxe pe care vrei sa le achizitionezi o sa primesti in mare parte raspunsuri de genul, cel putin de la mine, pentru ca multi incepatori nu stiu ce vor sa cumpere.

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Dupa specificatii, sunt bune.

| Streaja explică:

Ce raspuns convingator mi-ai dat laughing Gh3oK1ll3r

| Streaja explică:

Aceste boxe le am cumparate de 1 zi noi noute cu garantie mie unu imi place cum se aude sincer sa fiu vibreaza gresia pe jos dar aveam nevoie de un sfat eu am dat 900 de lei pe ele

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Streaja):

Felicitarile mele pentru achzitie atunci. Din pacate, iti plac din 2 motive:
1. Ca bubuie de-aiurea, criteriu important, dar de altfel inutil pentru tineret.
2. Ca nu ai ascultat altceva mai calitativ chiar in aceeasi bani. Calitatea unui sistem audio se masoara in capacitatea de a reda sunetul cat mai muzical si nu in cat de tare bubuie.

Ma rog, faptul e consumat, auditii placute.