| FunAngel2650 a întrebat:

Sunt din tg mures si compun cantece in limba engleza clar. vroiam sa stiu daca nu cumva stiti vreo persoana care imi poate face muzica pentru ele deoarece nu am posibilitatea.Toate cantecele sunt 100% by me.Nu am primit nici un ajutor d l nimeni. Si nu m-am inspiratdupa nimeni. Nu sunt rebeca black cu friday, friday up, friday down, friday everywhere. Eu sunt mih@el@, scurt- E|@happy cu cantecele... You want to say me,, Goodbye,, si,, You are alone now. Aceste cantece le-am facut astazi 24.04.2011. Sper sa ma ajutati si cine imi da un nume de pers care ma poate ajuta cu cantecele primeste funda: >>>)happyhappyhappy::big grin< va besk pe all" :*:*:* pupici cu sclipici

4 răspunsuri:
| SerjRap93 a răspuns:

Da dc nu folosesti instrumentale de la piese mai cunoscute cum fac unii rapperi romani tineri, adica majoritatea.

| LeeJiEun a răspuns:

Iti dau mai multe nume de muzici doar daca imi faci si mie o melodie gen selena gomez in engleza 15-20 de nume pe o melodie?big grin ma gasesti la id selena. gomez_baby1 si cand ma bagi si sunt on spune-mi ca esti de pe TPU.

| LeeJiEun a răspuns:

Iti dau mai multe nume de muzici doar daca imi faci si mie o melodie, gen selena gomez, in engleza. 15-20 de nume pe o melodie?big grin Ma gasesti la id selena. gomez_baby1 si cand ma bagi si sunt onn spune-mi ca esti de pe tpu.PA

| FunAngel2650 explică:

Pai pentru ca nu doresc sa plagiez pe nme...