| BloodPrison a întrebat:

Bună!
Scuze că întreb, dar cine este Rebeca Black şi de unde a apărut? Am asc.melodia aceea friday şi are o voce atât de mâţâită.

Răspuns Câştigător
| MadaliciuXoxo a răspuns:

E o copila de 13 ani, din SUAoh go onPe mine ma enerveaza foarte tare sclifosita aia :-o asa de mare se da si cica spunea ca vocea ei este ca si a lui Taylor Swift pe naiba si cica zicea ca vocea ei ii unica.da.unica.ca nime nu o mai vaz asa ceva vreodata O_o are o voce.naspa.rau.nu stiu de ce s-o mai apucat de muzica.si cica vrea un duet cu Justin Bieber...pfff.pana are JB sa accepte asa ceva.mai trece muult timp .defapt.nici nu se cred ca se va intampla.doar daca isi face o operatie la vocea aia ingrozitoare