| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si Directioneri pe aici?

Care este preferatul vostru din trupa?

La mine, toti, in afara de Liam(el mai putin), insa cel mai mult imi place vocea lui Harry.

Louis:Mi se pare cel mai frumos.:X
Zayn:God, cum sa nu-ti placa?
Harry:Voceaaaa:X:X:X
Niall:Mancaciosul meu mic:X Avem ceva in comun :X
Si Liam.ei bine, are o voce frumoasa.Si sicner nu imi place deloc tunsoarea lui noua! Ii vreau ianpoi parul crying

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Imi dai Funda?

46 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Hm,directioner zici? Directioner, si nu-ti place Liam..Halal directioner. Tanti, dupa mine esti DIRECTIONATOR!

| Prunela a răspuns:

Femeie,nu te inteleg.

Nu ti se par aia prea feminini?!
Daca o sa continuam (femeile) sa salivam dupa papusele cu voci subitiri in cativa ani o sa trebuiasca sa reparam masina singure pentru ca sotilor nostri nu li s.a uscat oja inca.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Prunela):

Hei, tot ce pot sa spun este ca fiecare are parerea sa happy
Si chair daca mie imi place 1D, apreciez ce ai spus, pentru ca ai fost funny laughing
Totusi, fiecare cu gusturile salewinking

| Prunela a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Daca toata lumea are pararea sa de ce ca.cat ai mai pus intrebarea? De ce te mai intereseaza parerea altora?

Nu cred ca ai mai mult de 14 ani. Ma amuza diferentele intre cei ca tine si cei ca Warhead(care gandesc) si cum tot voi faceti pe niznaii superiori si darurile de la Gizas

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Prunela):

Sincer? Nu aveam ce face
Si oricum, nu imi pasa ceea ce spuneti voi. Daca mie imi plac, imi plac si gata!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar mori.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu parerea sawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Forev3rAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau laughing

| anonim_4396 explică (pentru wdexwjmwd):

A trăit deja prea mult.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii tu laughing

| Forev3rAlone a răspuns:

Ba da, pentru ca ai raspuns tuwinking

| Warhead a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Uită-te la playlist-ul meu, apoi la al tău.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Warhead):

Cam mult ti-a luat laughing)
Si crede`ma, nu am timp sa intru sa vad playlistul unui prost.
Stii, cere prostie extrema sa o faci laughing
Si voiam sa te intreb ceva: nu te-ai ingrijorat de cata prostie ai in cutia craniana? Eu una m-as duce la un medic daca as fii in ocul tau.winkingAi o problema destul de grava, fetito!
Si sa-ti mai zic ceva: nu mai stiai ce sa raspunzi adineaori asa ca ai luat-o pe ocolite...ca fricosii, copiii, prosti...etc.
Stii, daca nu incercai sa ma jignesti, iti lasam un simpul comm,, fiecare cu gusturile lui, nu te-am pus sa comentezi.happy ", dar, pentru ca esti atat de inteligenta, nu m-am putut abtine.
Intrebarea era pentru oameni care au gusturi ca ale mele, dar bruc a dveenit si pentru,, piz.de tâmpite", asa, cam ca tine.winking Succes la gasirea unui medic specialist! Ai mare nevoie!winking

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Warhead):

Bun, hai sa incerc sa ma calmez, si sa rapsund ca unui copil de gradinita, care nu a auzit in viata sa de,, de gustibus et coloribus non disputandum".
1-Nu te-a pus nimeni sa comentezi, ca si asa nu ai spus nimic impresionant de inteligent pana acum.
2-Doar pentru ca tie nu iti place One Direction, nu inseamna ca cei carora le place iti sunt inferiori tie oh go on oh go on oh go on Stii, nu esti vreo regina, care dcaa spune ca maine ploua, ploua.
3-Succes sa iti gasesti un medic! happy (stii, fac si eu o fapta buna, de iti spun ca ai probleme laughing )
Si scumpa, mi-am vazut playlist`ul de mii de ori.Si ma bucur mult ca ai avut prostia extrema de a o face.Tu chiat iti ostenesti capul cu mine rolling on the floor)
Succes la medic! :*
rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru Forev3rAlone):

E tare amuzant cum Warhead îşi vede de treaba ei şi te ignoră în timp ce tu te zbaţi să îi demonstrezi că e proastă, dovedind astfel că tu eşti aia fără materie cenuşie.
Şi nu ea îşi "osteneşte" capul cu tine, tu o faci cu în privinţa ei.
În fine. Continuă. Cum spuneam, e foarte amuzant.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

O, ce dragut, am mai gasit unul ca ea! Sunteti cumva frati?

| anonim_4396 explică (pentru Forev3rAlone):

Oamenii deştepţi care ascultă muzică bună sunt toţi fraţi? Ar fi interesant dacă nu aş auzi asta de la un ascultător de One Direction.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ce e...chestia e ca fiecare cu gusturile lui.Eu nu va judec pe voi dupa ce muzica ascultati. Poate tu de exemplu asculti Rihanna si mie nu imi place.Nu inseamna ca esti rpost sau asa doar din cauza ca eu cred ca Rihanna e naspa.Si nu inseamna nici ca Rihanna e naspa, doar pentru ca o cred eu.
Si pe bune, voi chiar nu ati auzit niciodata de,, de gustibus et coloribus non disputandum"? straight face

| anonim_4396 explică (pentru Forev3rAlone):

Felicitări. Ai dovedit că al tău coeficient de inteligenţă este foarte scăzut.
Ia vezi, ascult sau nu Rihanna?
http://youtu.be/KdEf4XJMhB4
Şi nu mai scrie în latină, că nu demontrezi nimic.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Cap de mamaliga, eu ti-am dat un exemplu straight face
dar stii ce? nu ma mai intereseaza ce comentati.Comentati in continuare, timpul e prea pretios sa mi-l irosesc cu voi oh go on
Papa

| Forev3rAlone a răspuns:

Am venit cumva la tine sa te strang de gat sa rapsunzi?
Nu, a fost alegerea ta sa te faci de **** pe aici.
Si mda, incep sa ma gandesc si eu daca exista doctori pentru prosti ca tine.
Si ep bune, chair nu te doare prostia si imgamfarea ta? Crede`ma, daca prostia ar durea, tu n`ai mai exista de mult oh go on

| Warhead a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Chiar nu am ce discuta cu tine. Dar îmi place cum repeţi la nesfârşit chestia aia în latină. Şi gusturile sunt extrem de discutabile. De aia te strofoci tu acum şi de aia eu afirm că One Direction suge.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Warhead):

Cea care o suge, este cea care citeste asta acum.
Si stii ce? Djea ma doare capul de la prostia ta, asa ca pa!

| Prunela a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Realizez ca atunci cand ai scris asta si tu ai citit.o indirect nu?

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Prunela):

Este o diferenta intre a scrie si a citi.
SI nu, nu ma aflu printre cei care isi scriu si isi sterg comul de 10 ori pana iese unul.
Deci nu, afla ca nu l-am citit.

| Prunela a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Ce superioara te crezi tu.
Stiai ca de obicei oamenii sub-mediocrii si mediocrii traiesc cu impresia ca sunt niste genii, iar oamenii cu adevarat inteligenti au o parere prea proasta despre ei.
Cred ca stii in ce categorie te incadrezi

| Forev3rAlone a răspuns:

Vai de viata si de stelele mele...cea mai proasta idee sa-mi impart contul cu cineva...
Il las si eu doua saptamani si ma trezesc cu injuraturi. straight face

| SkizoMetal a răspuns:

În primul rând aş vrea să ştiu ce e cu excesul ăsta de emoticon-uri. Putem să înţelegem şi fără să pui tu o grămadă de inimioare. Apoi, ce caută această întrebare (care nu prea e întrebare) la secţiunea muzică? Ăia numai să cânte nu ştiu. Dacă vroiai să discuţi cu cineva despre Ore Erection ăştia, puteai să te duci pe un fanpage de pe Facebook şi să nu ne murdăreşti nouă retina cu aşa ceva. Nu-i pasă nimănui că tu eşti îndrăgostită de fetiţele alea. Ah, şi în legătură cu cearta cu Warhead şi HighwayToHelll, e o formă de laşitate să dai ignore. Doar ca să ştii.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru SkizoMetal):

Nu sunt lasa.Nu le-am ignor pentru ca as fii lasa, ci pentru ca deveneau chiar enervanti.
Si daca vreau sa scriu cu emoticonuri, scriu cu ele!
Si mai e ceva:nu te-a pus nimeni sa vii aici si sa comentezi, ok.
Daca mie imi plac, imi plac, ce va doare pe voi?
Indrebarea am pus-o pentru ca am vrut, si da, stiu sa cante, si cu siguranta mai bine ca tine.
Eu chiar nu inteleg, daca pun o intrebare, de ce se trezesc cativa de descreierati sa comenteze?
Adica, pe bune, nu iti place intrebarea, sau ceva din intrebare:NU RASPUNDE!

| SkizoMetal a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Am răspuns pentru că am vrut. Nu cred eu că ăia pot să cânte mai bine decât mine, dat fiind că eu nu sunt afoană şi asta poate să-ţi confirme oricine mă cunoaşte.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru SkizoMetal):

Ma rog.
In tot ceea ce am discutat aici (nu doar cu tine) voiam sa zic un singur lucru, dar se pare ca a fost nevoie de 100 de comenturi....si tot nu s-a inteles:
Mie imi plac. Daca voua nu va plac, e ok, insa nu cred ca este ok sa imi spui ceva din care ar reiesi ca am gusturi naspa.Adica, eu stiam ca fiecare cu gusturile lui, nu toti acum ca daca mie nu imi place,, x" si tie iti place, inseamna ca ai gusturi naspa.
Tu asculti ce asculti, si eu ascult ce ascult. Poate nici mie nu imi place ce asculti tu, pentru ca avem gusturi diferite.Nu am sa iti zic ca esti naspa pentru ca nu imi place muzica ta, pentru ca nu sunt vreun Dumnezeu pe aici.
Sper ca macar tu ai sa intelegi pentru numele Lui Dumnezeu, ca pe bune, ati cam exagerat.Eu nu va judec pe voi dupa ce muzica ascultati, asa ca ma astept ca nici voi sa nu o faceti.Mai ales ca nu ne cunoastem...

| SkizoMetal a răspuns (pentru Forev3rAlone):

"Pentru numele lui dumnezeu"? Nu cred în aşa ceva.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru SkizoMetal):

...Era un fel de exemplu...

| Warhead a răspuns:

Unde sunt tipele care visează partide de sex nebun cu Edward Cullen? Le vreau înapoi. Orice, în defavoarea ăstora ca tine.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru Warhead):

Scuza'ma, am spus cumva ca intrebarea este si pentru prosti? happy Ca eu nu cred ca am specificat ca ar fi oh go on

| BlackFuneral a răspuns (pentru Warhead):

Ăăăăă...ţi-am dat din greşeală vot nefolositor cand de fapt e folositor.

| Warhead a răspuns (pentru BlackFuneral):

Nu contează, nu-mi pasă. laughing

| Pandicorn123 a răspuns (pentru Warhead):

Doar dati foc! Nimfomana care viseaza doar la sex cu Edward!

| benika a răspuns:

Cu admiratul ramai big grin crezi ca pe ei ii intereseaza parerea ta?laughing

| Forev3rAlone a răspuns (pentru benika):

laughing
Ma bucur ca nu ai spus ceva urat si ca ai fost politicoswinking

| AnnaaXD a răspuns:

Directioner, WHAT?
Daca esti directioner adevarat iti place de toti din 1D, nu doar de Louis, Niall, Zayn, Harry sau Liam sau imi place de toti in afara de ( nu stiu ) Niall pentru ca mananca mult. Asta a fost doar un exemplu.
Si ce daca s.a tuns, e parerea lui ca asa ii sta mai bine. A fost doar o parere. Nu te supara.
Si da, sunt Dir. si pe aici, si preferatul meu = TOTI, stiu cum suna( Directioner fact :A real dir. love all boys from 1D ) ALWAYS BE A DIRECTIONER

| Deea_Deea_1996 a răspuns:

Directioner? Nu te poti numi asa daca nu-l placi pe Liam. Eu ii iubesc pe toti in acceasi masura chiar daca fiecare are un preferat si aici la mine e Harry :X