| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura care crede ca Maria Brink seamana (din multe puncte de vedere) suspicios de mult cu Otep Shamaya? Nu stiu,poate mi se pare mie, dar cred ca sunt destul de asemanatoare... Nu ca nu mi-ar placea si In This Moment...

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Ţi se pare! laughing Cum să semene Maria Brink, o p***ă, cu minunata şi fermecătoarea Otep :X Nu seamănă nici fizic şi cu atât mai puţin la voce.

| LanaSpectrum a răspuns (pentru KristalPop):

Mda,pai n-am stiut cum sa spun mai frumos ca, personal, Maria o copiaza pe Otep! Ma rog, dar poate ai dreptate, poate doar mi se pare...

1 răspuns: