| sinatas a întrebat:

Sunt stefan si am 15 ani si imi place Rockul! Ma imbrac destul de ciudat oare e bine? Ma imbrac cu ghete cu blugi negri largi cu tricouri cu toate trupele rock pe care le ascult? Oare e bine cum ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

E foarte bine
se vor agita toti cocalarii manelisti pentru ca ei nu suporta x rasa
dar cum noi ii toleram... ei dah ce nu poati?

18 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daca tie iti place de ce nu? Te imbraci destul de ciudat? Ma jignesti laughing Si mie imi place sa port bocanci si tricouri cu formatii insa eu ma simt bine asa si nu mi se pare a fi ciudat...mai ciudate is intrebarile astea pe care le pui straight face
Offtopic straight face :@psiholoaga mi se pare mie sau nu mai ai chenarul portocaliu? ce s-a intamplat?straight face

| daniDeeDee a răspuns:

Fiecare cu gustul lui.

Urasc rock-ul, urasc rock-erii. Sorry!

| ViVi a răspuns:

Fiecare se imbraca cum vrea daca tu te simti bine si iti place cum te imbraci atuncea ce mai conteaza parerile altora mai intai parerea ta si apoi a altorawinking

| psiholoaga a răspuns:

Nu e ciudat, e conform cu ceea ce simti si cu genul de muzica pe care il asculti. Si eu purtam la fel in liceu si altora li se parea ciudat, insa, atata timp cat tu te simti ok, ce mai conteaza?
danideedee, tu urasti oamenii dupa stilul muzical pe care il asculta? Grav.

| georgiana a răspuns:

Gusturile nu se discuta big grin

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Daca tie iti place da

| Mariella a răspuns:

Stilul de imbracaminte ti-l faci singur, nu trebuie sa ii intrebi pe ceilalti daca "e bine". Important e sa te simti tu bine cu hainele pe care le porti. Incearca sa iti faci un stil propriu, nu sa copiezi ce vezi la ceilalti doar pentru ca si ei asculta rock. Daca ghetele, blugii negri largi si tricourile cu trupe iti plac, atunci e bine cum te imbraci.

| Mariella a răspuns:

@claudia15: exista tipe carora le plac bocancii si hainele negre la un baiat, de ce spui sa faca o schimbare de stil ca sa fie mai "atractiv"? Eu una ma uit mai mult dupa baieti imbracati asa decat dupa cei care poarta pantaloni albi, tricouri stramte si/ sau papuci roz.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Fiecare are stilul lui propriu.

| Brigitta a răspuns:

Si eu cand eram...mai tanara si rebela ma imbracam in mult negru pentru ca imi placea rock-ul si vroiam sa ma exteriorizezhappy
Acuma ma imbrac ca o domnisoara serioasa dar mai ascult rock happy
Fiecare avem personalitate diferita, tu sa te simti bine in pielea ta. Iti dai seama cum ar arata lumea daca toti am arata la fel? sad

| kitty_2130 a răspuns:

Atata timp cat tie iti place, da.

| Claudia_3811 a răspuns:

Nu am nimic impotriva cu baietii rockeri insa daca tie iti place sa te imbraci asa nimeni nu are de ce sa se impotriveasca. numai daca vrei sa fii atractiv pentru niste fete tongue ar trebui sa iti adaugi in garderoba haine care sa te avantajeze, nu numai haine negre!big grin ai putea sa iti faci o schimbare de stil big grin daca esti dispus
sper ca nu te superi de ce ti-am spusbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh yahhh rock on \m/
si mie imi place mult rock-ul, e stilul meu, genul meu si nmeni nu te poate acuza pentru ca te imbraci in stilul tau happy. Eu una ma combin uneori negrul cu rozul, dar neah asta este sunt fata big grin iar cine te iubeste cu adevarat te ubeste asa cum esti, deci nu trebuie sa ii faci griji din zauza ca poti fi aratat cu degetul pe strada sau ca esti vorbit pe la colturi chatterbox deci happy gusturle nu se discuta big grinMult succes and rock on \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super! Tu te imbraci cu ghetele, nu? Si atunci cu ce te incalti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mic sfat.si eu asck rock. dar aici intervine o intrebare...dk asck rock asck doar pentru a fi cool sau pentru ca iti place? ca stiuh ca doar cei care asck acest gen pentru a fi mai cool isi fac probleme in legatura cu imbracamintea...eu una nu-mi fac. ceilalti se imbraca cu ce le place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce pui intrebarea asta! Sincera sa fiu mi se pare putin stupida, no offence...Stii de ce? Pt ca unui rocker nu ii pasa ce cred ceilalti despre stilul lui vestimentar, nu il intereseaza cum sa uita lumea la el, nu ii este rusine sa se imbrace ceea ce numesc unii "diferit" ( pentru unii, "diferit" e normal)!
Oricum, in ceea ce te priveste pe tine esti putin nesigur, nu te simti bine, sau poate iti e rusine cu stilul tau?! ( asta reiese din intrebarea ta).
Deci dude, imbraca'te cum te simti bine.la urma urmei nu imbracamintea spune ce gen de muzica asculti si nici nu se poate spune ca te defineste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia15... oo da. atractiv, ca un cocalar imbracat in roz cu haine stramte care iese la agatat fluturand cheile de la masina in fata "gagicilor ".
Mai bine un rocker serios imbracat in haine negre... zau asa oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ascult rock dar nu cont cum te imbraci... te imbraci ca un rocker si asta e bine daca simti cu adevarat ca esti rocker si nu doar un pokemon:pe